INNOSOFT B570

Innosoft B570 je speciální hloubkový čistící prostředek, který odstraňuje korozi z nerezové oceli. Je to bílá kapalina s hodnotou PH 3, obsahující organické kyseliny a povrchově aktivní přísady. Neobsahuje abrazivní činitele. Innosoft B570 je vhodný pro intenzivní čištění znečištěných povrchů jako je rez a zrezivělé plochy, také známé jako čajové skvrny. Nejedná se ovšem o typický odrezovač, takže nenarušuje kov. Přestože Innosoft B570 není agresivní vůči kovu působí velice účinně na oxidanty a nečistoty.Proč jedinečný ?

Samozřejmě že čističe rzi a odrezovače jsou dostatečné. Tak co činí Innosoft B570 tak ojedinělým ?


1, Především: Innosoft skutečně funguje ! Křiklavá rez na nerezivějící oceli hladce zmizí.


2, Působí nejen na nerezové oceli, ale rovněž na ostatní kovy jako je měď, hliník a dokonce i nelegované oceli.


3, Innosoft B570 je organický, není tedy nebezpečný pro lidi ani pro životní prostředí. Proto může být - na rozdíl od běžných odrezovačů a čističů rzi - používán v potravinářském průmyslu.


4, Nezpůsobuje oxidové skvrny na kovu. Innosoft je agresivní vůči rzi ale jemný vůči kovu.


5, Vedle povrchově aktivní látky, které snižuje povrchové pnutí, tento produkt proniká do pórů nerezové oceli, takže dokáže paralyzovat takzvaný “podpovrchový útok“.


6, V kombinaci s Innoprotectem B580 zajišťuje ochranu proti rezivění v budoucnu v nejvyšší dosažitelné mířeInstrukce pro použití

Innosoft B570 je nutno nejprve dobře protřepat a potom nanést na znečištěnou plochu s použitím houby. Nejprve je nutno nechat jej působit ( cca. jednu až pět minut podle míry a hloubky koroze ); potom mírným tlakem rozetřít s použitím houby. Následně by měl být opatrně odstraněn vodou nebo vlhkým hadříkem. Po aplikaci se doporučuje jako prostředek dlohodobé prevence proti vzniku budoucí koroze použít prostředek Innoprotect B580, který jednak povrch neutralizuje, jednak na něm vytváří mikroskopickou ochrannou vrstvu. (viz. VIDEO 2)

Bezpečnostní list